СНІД - небезпечна хвороба

Активізувати потребу в осмисленні процесів профілактики ВІЛ/СНІДу в молодіжному середовищі, як складного соціального явища і підняти питання формування здорового способу життя , одним з найефективніших заходів протидії епідемії ВІЛ є профілактична освіта. В читальному залі коледжу проведений виховний профілактичний захід «Скажімо СНІДу-ні», студенти отримали «пам`ятки», в яких були вказані шляхи зараження ВІЛ-інфекцією, заповнили анкети «Що може зупинити СНІД» та взяли участь у акції «Червона стрічка» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом».

Детальніше...

 

Правовий калейдоскоп «Наш закон – наша сила»

Детальніше...

 

Година корисних порад «Правова невідкладна допомога»

У бібліотеці коледжу розпочато цикл заходів в рамках Всеукраїнського Тижня права. Тематика днів правових знань сприяє підвищенню рівня правової культури студентів, інформованості молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та змісту.

Детальніше...

 

Інформаційно-правова година «Правова література в фондах бібліотеки»

Детальніше...

 

Бесіда-обговорення «Вивчаємо право – не забуваємо про обов`язки»

Розширити знання студентів про їхні особисті права, підвести до розуміння того, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки, допомогли студентам заступник директора з виховної роботи Савченко Ніна Свиридонівна та викладач дисципліни «Правознавство» Магаляс Михайло Олександрович, провівши в бібліотеці коледжу правову бесіду-обговорення «Вивчаємо право – не забуваємо про обов`язки».

Детальніше...

 

День Збройних Сил України

Нам є, що боронити… 6 грудня в актовій залі коледжу пройшов захід з такою назвою.

Детальніше...

 

Семінар-реквієм, присвячений 85-тим роковинам Голодомору 1932-1933рр

Голодомор… Це страшне слово, що повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Детальніше...

 

День студентського самоврядування

29 листопада з метою підвищення ролі органу студентського самоврядування, активності студентів в коледжі влаштували День студентського самоврядування. В цей день обов`язки директора коледжу виконувала Солодова Ірина - голова ради студентського самоврядування, студентка III курсу спеціальності «Агрономія». А взагалі, всі посади адміністрації заміняли кращі та активні студенти коледжу.

Детальніше...

 

В Україні борщ здавна вважається символом міцної родини.

В перед день проведення Дня студентського самоврядування дублер вихователь гуртожитку Заічко Анна за ініціативою ради студентського самоврядування провела «День Українського борщу».

Детальніше...

 

П’ята річниця початку Євромайдану

21 листопада 2018 р. - п’ята річниця початку Євромайдану, що переріс у Революцію гідності.

Детальніше...

 

День виховних заходів в коледжі

Традиційно в коледжі в листопаді місяці проводиться ряд виховних заходів присвячених двом подіям: Дню працівників сільського господарства та Міжнародному Дню студента.

Детальніше...

 

Веселе життя студентів Маловисторопського коледжу ім. П.С. Рибалка СНАУ

Студентські роки, як вважає більшість, чи не найкращими роками в своєму житті. Саме в цей час кожен стає по справжньому дорослою людиною, сам приймає рішення, вирішує власні проблеми. І значна частина цих проблем – суто студентські. Коли студенти спільно вирішують свої проблеми, щось планують – це і є студентське самоврядування.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
Календар
< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Погода
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Статистика
На даний момент 137 гостей на сайті
Користувачі : 63
Зміст : 750
Переглянути хіти змісту : 1033006
Офіційні представництва
Банер
Банер
Мапа відвідувачів
Наші партнери