Педагогічний семінар на тему: «Сучасні технології організації навчального процесу в коледжі»

У період стрімкої інформатизації суспільства, організація навчального процесу потребує постійного удосконалення, оперативного оновлення. Ще рік тому, викладачі працювали над створенням електронних навчальних ресурсів з навчальних дисциплін та використанням платформи дистанційного навчання MOODLE, а вже сьогодні виникла необхідність створення навчальних підручників та посібників нового покоління, відео лекцій для онлайн навчання.

З технологією створення таких відеолекцій ознайомила присутніх викладачів Бабкіна І.М. Вона також продемонструвала зразки відеолекцій з навчальної дисципліни «Землеробство», звернула увагу на те, що такі відеолекції несуть мінімум необхідної для засвоєння інформації, насичені ілюстративним матеріалом, схемами,таблицями. Такі лекції цікаві студентам, вони можуть їх використовувати в будь-який зручний для них час.

Про необхідність та технологію створення навчальних посібників та підручників нового зразка розповіли Опімах О.Г. та Бадьорна Л.Ю. Був продемонстрований фрагмент електронного підручника з навчальної дисципліни «Технологія вирощування і переробки продукції рослинництва», розглянуті перспективи створення таких електронних посібників викладачами коледжу.

Завідувач навчально-методичним кабінетом О.Г.Опімах

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери