Педагогічний семінар в коледжі

Запорука якісного навчання студентів – це успішність адаптація до умов перебування в коледжі першокурсників. Вони змінили свій звичайний ритм життя, вперше залишились без батьківської опіки та постійної допомоги, знайшли нових друзів, потрапили в новий колектив, до них висовуються нові вимоги співжиття в гуртожитку.

Тому і студенти, і викладачі повинні приділити першокурсникам особливу увагу, помітити кожну особистість допомогти подолати перші труднощі та невдачі.

З метою кращого вивчення особистостей першокурсників, труднощів адаптаційного періоду, був проведений педагогічний семінар на тему: «Адаптьація студентів нового навчального набору до умов навчання в коледжі»

З питання «Формування психологопедагогічної готовності студентів нового навчального набору до умов навчання в коледжі» виступила куратор групи А – 11 Савенко Ю.П.

Про роль куратора навчальної групи та викладачів у подоланні труднощів адаптаційного періоду ознайомила присутніх куратор групи В – 11 Калініченко Л.Є.

Питання «Особливості формування студентського колективу та лідерство в групі» розкрив куратор навчальної групи Т – 11 Іщенко С.В.

Завідувач навчально-методичним кабінетом Опімах О.Г.

фото фото фото

фото

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери