Батьківські збори студентів коледжу

20 жовтня в коледжі відбулися батьківські збори. Приїхали батьки, щоб дізнатися про навчання, успіхи, досягнення, а можливо й про труднощі у навчанні своїх дітей, їх побут, організацію дозвілля, харчування.

Адже відправивши своїх дітей на навчання до коледжу, батьки переконані, що вони отримують якісні освітні послуги, оточені увагою педагогічного колективу, кураторів навчальних груп. І саме в цьому вони переконалися зустрівшись з адміністрацією коледжу, викладачами, кураторами, вихователями.

На зборах у групах відбулась змістовна розмова з батьками щодо успішності та поведінки кожного студента.

Куратори і батьки визначили шляхи взаємної співпраці, взаємодопомоги в подоланні труднощів у навчанні окремих студентів, удосконалення якості підготовки спеціалістів для сільського господарства, формування у молоді загальнолюдських моральних цінностей.

Чекали на батьків і приємні сюрпризи. У фойє коледжу батьки оглянули виставку підготовлену студентами агрономічного відділення «Яблучна симфонія» на якій було представлено 20 сортів яблук. Їх пригощали кавою, а також батьки мали змогу придбати яблука, вирощені в саду, що посадили студенти.

Від’їжджаючи з коледжу батьки були впевнені, що їхні діти стануть фахівцями своєї справи та гідними громадянами України.

фото фото

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери