Конференція для майбутніх фахівців ветеринарної медицини

В рамках проведення тижня циклової комісії дисциплін ветеринарної медицини 4 жовтня 2016 року у групах В-31 та В-41 відбулася конференція на тему: «Грумінг» з метою ознайомлення майбутніх фахівців з одним із сучасних методів догляду за тваринами.

У природних умовах тварини самі стежать за собою, а ось домашнім улюбленцям просто необхідна допомога фахівця і такого фахівця називають грумером.

Грумер - професія, що включає в себе все, що пов'язано з доглядом за шерстю собак і кішок, це: миття, сушка, вичісування, тримінг (вищипування відмерлої шерсті у жорсткошерстних порід), і нарешті, сама стрижка з усім різноманіттям її форм і стандартів.

Крім того, в обов'язки грумера входять і такі гігієнічні процедури, як підрізання кігтів, чистка вух і зубів. Хороший грумер не тільки зробить все професійно, він ще й знайде індивідуальний підхід до кожного чотириногого клієнта, щоб улюбленець не зазнав під час процедур сильного стресу. Для цього грумера необхідні такі якості, як уміння спілкуватися з тваринами, знання їх психології і особливостей поведінки, і звичайно любов до тварин і до своєї професії.

Студентська конференція на тему: «Грумінг» Студентська конференція на тему: «Грумінг»

Викладач дисциплін ветеринарної медицини Воробйова Л.В.

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери