Свято яблука

21 жовтня відзначається Всесвітній день яблука. У коледжі 20-21 жовтня діяла виставка-ярмарка «Яблука червоні, яблука доспіли…».

В Україні дуже поширений фрукт, як яблука. Вони ростуть практично по всій нашій країні і містять досить багато вітамінів.

На виставці були представлені сорти: літні, осінні та зимові. Їх люблять як дорослі так і діти. Виставка була оформлена красиво, естетично милуючи око кожного відвідувача. На виставці-ярмарці можна було купити яблука різних сортів, а також організовано розпродаж саджанців яблунь.

В рамках екологічної акції студенти коледжу висадили 60 саджанців яблунь.

Ідея Дня полягає в тому, що яблука – це символ фізичного, культурного і генетичного різноманіття, про які ми не повинні забувати.

День яблука – це святкування і демонстрація різноманіття і багатства природи, а також стимул і знак того, що ми здатні самі впливати на зміни, які проходять навкруги. Яблука – справжня схованка корисних речовин: у них містяться цукри, органічні кислоти, вітамін С, каротин. Яблуком рекомендується завершувати будь-який прийом їжі – це корисно для зубів, а чай з яблучної шкірки має жарознижуючі властивості.

Навіть комп`ютерна компанія Apple Makintoch обрали своїм символом Яблуко, тому не дивно, що і в міфології та літературі яблука займають неабияке місце! Особливо в грецькому епосі: одинадцятим подвигом Геракла стало викрадення яблук Гесперід – чарівних плодів вічної молодості. А чого варте яблуко розбрату, що привело врешті-решт, до Троянської війни!

У будь-якому випадку, вчені одноголосно сходяться, що яблуко – найправильніший фрукт. Тож їжте його на здоров`я!

У святкуванні Дня яблук брали участь студенти їх батьки, а також працівники коледжу, мешканці села.

Яблука, які запанували на виставці, дивували кількістю сортів, захоплювали своїми вітамінними якостями, спокушали кулінарними рецептами.

Виставка-ярмарка «Яблука червоні, яблука доспіли…» Виставка-ярмарка «Яблука червоні, яблука доспіли…» Виставка-ярмарка «Яблука червоні, яблука доспіли…»

Виставка-ярмарка «Яблука червоні, яблука доспіли…» Виставка-ярмарка «Яблука червоні, яблука доспіли…» Виставка-ярмарка «Яблука червоні, яблука доспіли…»

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери