Забезпечення якості підготовки фахівців

Забезпечення якості підготовки фахівців, впровадження нових, організаційних, наукових і методичних підходів для забезпечення конкурентоспроможності випускника на глобалізованому ринку праці, є одним з найголовніших завдань педагогічного колективу.

В коледжі створена ефективна система управління підготовкою майбутніх фахівців, які повною мірою відповідатимуть вимогам ринку праці і потребам роботодавців та суспільства.

Головним напрямом у забезпеченні професійної компетентності молодшого спеціаліста є інтеграція навчання і виробництва.

З метою розширення мережі базових господарств для проходження виробничої практики в коледжі відбулась зустріч студентів випускних курсів з представником ПАТ « Миронівський хлібопродукт» Сергієм Тименком.

Студенти дізнались про діяльність однієї з найпотужніших компаній в Україні, ознайомились зі структурою, стратегією розвитку, брендами та проектами та чітко зрозуміли перспективи кар`єрного росту для майбутніх фахівців.

Коледж та ПАТ «Миронівський хлібопродукт» уклали договір про співпрацю щодо проведення спільної навчально-виробничої діяльності, 8 студентів будуть проходити переддипломну практику на базі цієї кампанії.

Зустріч студентів випускних курсів з представником ПАТ « Миронівський хлібопродукт» Сергієм Тименком Зустріч студентів випускних курсів з представником ПАТ « Миронівський хлібопродукт» Сергієм Тименком Зустріч студентів випускних курсів з представником ПАТ « Миронівський хлібопродукт» Сергієм Тименком

Т.В.Ромасенко

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери