День Соборності

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.

Наша рідна земля, наша держава – це Україна, а народ наш український. Але жодна держава не може вважати себе ані розвиненою, ані демократичною, якщо її громадяни не знають свого минулого. Нам, українцям, потрібно знати нашу історію, нашу культуру, наші традиції. Адже вони сягають у сиву давнину. З метою виховання у студентів патріотизму, поваги до історичного минулого народу України, пропагуючи ідеї єдності, спільності історичної спадщини була проведена історична година «Україно, соборна державо, сонценосна колиска моя», яка відбулася в читальному залі бібліотеки Маловисторопського коледжу імені П.С.Рибалка Сумського національного аграрного університету.

Ведучі зробили історичний екскурс в історію нашої Держави. Був переглянутий відеофільм «Чи є на світі країна. Ще миліша за Україну». Студенти познайомились з сторінками нашого минулого – боротьбою українського народу за Соборність своїх земель. Під час заходу звучали пісні про Україну, поетичні рядки у виконанні студентів.

Історична година «Україно, соборна державо, сонценосна колиска моя» Історична година «Україно, соборна державо, сонценосна колиска моя»Історична година «Україно, соборна державо, сонценосна колиска моя»

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери