Навчання майбутніх лідерів

Протягом життя людині постійно доводиться пристосовуватись до змін та активно взаємодіяти з оточуючим світом. Сучасні умови життя і діяльності висувають підвищені вимоги до особистісного розвитку студентів та їх взаємовідносин. Тому студентам дуже важливо знайти своє місце у студентському колективі, проявити свою індивідуальність, бути визнаним оточуючими.

Саме з метою виховання лідерських якостей у студентів, на базі Сумського національного аграрного університету був проведений дводенний інтерактивний тренінг «Школа лідерства». Нам коледж представляли члени ради студентського самоврядування студенти Губаренко Альона, Пирогова Юлія, Поддячев Іван, Шкоба Вадим.

Тренінг був організований та проведений на високому професійному рівні. Він був спрямований на розвиток лідерських якостей, формування навичок критичного мислення, співпраці в колективі. Ігрова форма проведення сприяла тому, що студенти проявили активність, зацікавленість, товариськість, взаєморозуміння. А ще він дав можливість знайти нових друзів серед студентів різних навчальних закладів можливість проявити кожному свою індивідуальність.

Після закінчення тренінгу кожний учасник отримав сертифікат, який засвідчив навчання студентів у «Школі лідерства».

Інтерактивний тренінг «Школа лідерства» Інтерактивний тренінг «Школа лідерства»

Інтерактивний тренінг «Школа лідерства» Інтерактивний тренінг «Школа лідерства»

Губаренко Альона

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери