"Година роботи навчить більше, ніж день пояснень" Ж. Руссо

Реформування сільськогосподарського виробництва України та світова практика вказує на те, що сучасний висококваліфікований спеціаліст повинен володіти індивідуальними навичками та вміннями, вміє самостійно працювати та раціонально організовувати технологічні процеси з мінімальними затратами праці і коштів.

Одна з головних особливостей підготовки студентів в коледжі – її зв`язок з життям, наукою та виробництвом, конкретними практичними навичками та вміннями майбутнього спеціаліста.

З метою аналізу практичної підготовки студентів четвертого курсу зоотехнологічного відділення та проходження ними технологічної та переддипломної практик 16 лютого відбувся публічний захист практик.

Студенти підготували мультимедійні та відео презентації в яких було висвітлено весь обсяг практик. На захисті були присутні студенти ТТ – 21, ТТ – 31 груп, в яких помітно підвищився інтерес та зацікавленість щодо обраної професії.

захист практик студентів четвертого курсу зоотехнологічного відділення захист практик студентів четвертого курсу зоотехнологічного відділення захист практик студентів четвертого курсу зоотехнологічного відділення

Голова циклової комісії зоотехнологічних дисциплін О.Є. Калініченко

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери