Збирання врожаю

Вересень в коледжі символізує початок нового навчального року, але поряд з тим це пора збору основного врожаю в саду і на городі.

З метою надання шефської допомоги, закріплення та вдосконалення практичних вмінь та навичок студенти коледжу працюють на зборі яблук в господарствах Сумської агросервісної компанії та ПрАТ «Сад» Охтирського району.

Перше, що вражає студентів – кількість і якість плодів на деревах, висота яких не перевищує 2,5 м. Орієнтований врожай – 50 – 70 т/га залежно від сорту. Студенти ознайомились із конструкцією так званого сировинного саду яблуні, створеного з імунних сортів на напівкарликовій підщепі.

Це такі сорти: Амулет, Пінова, Сенап Орловський, Золото Скіфів, Альдаред, Едера, Фрорина, Радогость.

На власні очі студенти побачили всю техніку, яку використовують в саду, ознайомились з особливостями сучасного технологічного вирощування яблук, органічного саду, використання різних машин, механізмів та пристроїв.

Масштаби виробництва, рівень його організації справляють величезне враження. Це та найвища планка, якої може досягнути агроном – садівник.

Радує і цьогорічний врожай картоплі, що вирощений на колекційно-дослідному полі коледжу. Так з площі 0,20 га. було отримано 3,2 т. картоплі.

Найбільшою врожайністю відзначились такі сорти: Слав`янка, Рів`єра, Здабетак, Солара.

фото фото фото

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери