День цивільного захисту

Нещодавно в Маловисторопському коледжі імені П.С. Рибалка Сумського НАУ пройшов День Цивільного Захисту.

В рамках проведених заходів студенти під керівництвом викладачів відпрацьовували алгоритм дій у разі виникнення пожежі.

У ході евакуації студенти розмістилися в безпечних місцях на території студентського містечка. Крім педагогів, студентів супроводжувала ланка медичної допомоги.

Також у ході об'єктового тренування відпрацьовувалися практичні вміння користування вогнегасником, надання першої долікарської допомоги при різних видах уражень, здійснення невідкладних реанімаційних заходів таких як штучна вентиляція легень та непрямий масаж серця, виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання, демонстрація спецодягу та обладнання рятівників. Окремі студенти побували у ролі «пожежника-рятувальника». Насамкінець інспекторами Лебединського районного сектору управління державної служби з надзвичайних ситуацій України Івченком Тарасом Миколайовичем і Ворохобовим Владиславом Юрійовичем був показаний та прокоментований навчальний фільм про виникнення та гасіння пожежі в районній центральній лікарні.

На думку педагогів, студентів та працівників коледжу навики дій в умовах надзвичайних ситуацій є життєво необхідними для кожного із нас.

Педагогічний колектив висловлює щиру вдячність інспекторам Івченку Т.М. та Ворохобову В.Ю. за участь в Дні Цивільного Захисту та наданні дієвої допомоги при виникненні надзвичайних ситуацій.

М.Ф.Савченко, начальник штабу ЦЗ коледжу.

цив цив

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери