Таланти твої, Україно

18 жовтня в стінах нашого коледжу відбувся конкурс для студентів 1 курсу та студентів, що вступили в наш коледж на навчання.

Учасників було нагороджено подарунками. Нагороди були в номінаціях: вокальний спів, соло, дует, тріо, хореографія, художнє читання. Учасники вразили всіх своїми талантами.

В номінації вокальний спів (соло) переміг студент першого курсу Шумах ер Евальт, друге місце посіла студентка групи Т-11 Хмелик Катерина, третє - Кулакова Юлія з групи Т-11.

В номінації вокальний спів переміг дует у складі Хмелик Катерина та Терещенко Катерина. Нажаль тріо було лише одне, у складі Кулакової Юлії, Пилипенко Оксани та Лобуренко Даніели, але дівчата вразили всіх своїми талантами.

Хочеться відмітити студентку групи Т-11 Пивоварову Наталію, яка дуже чуттєво передала емоції у художньому читанні, за що і отримала нагороду у вигляді 1 місця.

За участь у конкурсі в номінації «хореографія» було відмічено дівчат групи Т-11 Пивоварову Наталію, Лобуренко Даніелу, Пилипенко Оксану, Зайчикову Галину, Кулакову Юлію.

А І місце в номінації «Хореографія» вибороли колектив у складі: Павлова Андрія, Присяжнюка Геннадія, Романченко Дмитра та Лозового Іллі, вразили своєю майстерністю та добряче підняли настрій усім присутнім хореографічною постановкою «Танцюй пока молодой».

Цього року учасників було менше, але студенти дуже талановиті. І я сподіваюсь цей конкурс був першою сходинкою до культурно-масового життя коледжу.

Ірина Солодова рада студентського самоврядування

фото фото фото

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери