День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня 2017 року в день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації зусиль підвищення рівня обізнаності щодо проблем торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми. Як прояв небайдужості громадськості до цього явища і візуалізації проблеми на глобальному рівні в коледжі пройшли ряд заходів, а саме відбулася зустріч студентів з працівниками управління соціального захисту населення Лебединської РДА на тему: «Торгівля людьми – глобальна проблема людства». Працівники соціального захисту населення Лебединської РДА звернули увагу на проблему торгівлі людьми та безпечної міграції.

В цей день соціальний педагог коледжу з викладачами провів психолого-педагогічний тренінг «Із берегині - в рабині», де було розкрито зміст понять «торгівля людьми», «дитяча праця» та ознайомлено присутніх з законодавчими засадами з метою протидії методам, формам та етапам вербування, шахрайства, експлуатації людини та факторів, що цьому сприяють.

Куратори навчальних груп провели бесіди-застереження «Торгівля людьми: як вберегти від небезпеки». Студентам на бесіді надано чіткі рекомендації як убезпечити себе при працевлаштуванні за кордоном, щоб не стати жертвою зловмисників. Обговорення нагального питання було жвавим, учасниками задана велика кількість запитань відносно легального працевлаштування за кордоном.

З присутніми на заходах з'ясовано і досягнуто спільної думки, що з огляду на зростаючі ризики торгівлі людьми в межах та за рамками кордонів України не потрібно забувати та подбати про власну безпеку при працевлаштуванні. Потрібно перевіряти законність діяльності посередників та роботодавця, уважно читати трудову угоду і обов'язково залишати детальну інформацію родичам та знайомим.

Студентам коледжу надано інформаційні матеріали, що допоможуть привернути увагу шукачів роботи до проблеми торгівлі людьми, підвищення обізнаності про безпечну міграцію, працевлаштування за кордоном та в наданні дієвої допомоги постраждалим.

Н.С. Савченко, соціальний педагог

фото фото

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери