День студентського самоврядування

День студентського самоврядування

У коледжі традиційно один раз на семестр проходить День студентського самоврядування.

Це день студентської активності; керівництво коледжу на один день передало свої повноваження студентам. Члени ради студентського самоврядування стали дублерами адміністрації коледжу.

Акцентуючи на важливій ролі студентства в організації діяльності коледжу, захід спрямовано на підвищення рівня активності та акумулювання громадської свідомості молоді, допомагає усвідомити відповідальність за власні дії. З нагоди Дня студентського самоврядування рада студентського самоврядування коледжу організувала різнопланові навчальні та виховні заходи.

Велика увага була покладена на дублерів-викладачів, які завчасно отримавши теми занять з навчальних дисциплін, провели їх у всіх навчальних групах. Викладачі мали змогу пригадати студентські роки і відчути себе у ролі студентів.

В цей день дублери адміністрації коледжу провели індивідуальні бесіди із студентами, які порушують правила внутрішнього розпорядку коледжу.

В кінці робочого дня проведено спільне засідання адміністрації коледжу і їх дублерами-студентами активістами, які прагнуть вирішувати свої проблемні питання самостійно, але за підтримки адміністрації. Це студенти, які мають активну позицію в житті власного навчального закладу та в особистому житті.

А.Губаренко голова ради студентського самоврядування коледжу

Pol!

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери