Співпраця коледжу із Сумським НАУ

Студенти, викладачі та працівники коледжу з самого ранку з піднесеним настроєм та нетерпінням чекали гостей із Сумського національного аграрного університету.

Студенти коледжу чекали своїх друзів-студентів із університету, щоб поспілкуватися, розпитати про умови навчання, а викладачі чекали на своїх більш досвідчених колег для сумісної співпраці та обговорення подальшої освітньої діяльності двох аграрних навчальних закладів.

День в коледжі виявився напрочуд насиченим, плідним у спілкуванні та цікавим. Як добрі та гостинні господарі ми запросили гостей на каву, чай та почастували смачним обідом.

Для студентів із Сумського НАУ та студентів коледжу цікаву, змістовну наукову лекцію на тему: «Молочна продуктивність великої рогатої худоби» прочитала кандидат сільськогосподарських наук, завідувач кафедрою «Спеціальна зоотехнія» Павленко Юлія Миколаївна. Цікавий, актуальний, з науковим підходом матеріал лекції викликав бурхливе обговорення його студентами навчальних закладів. Обговорення переходило в дискусію, діалог, а спілкування переросло в дружні взаємовідносини.

На честь зустрічі студентів двох навчальних закладів та до Дня студента була закладена алея з вічно зеленої туї, як символ студентської молодості, завзяття та дружби. Це стане традицією і кожного наступного року тут висаджуватимуть дерева інші студенти, а дружні відносини між коледжем і Сумським НАУ будуть зміцнюватись. Після сумісної праці студенти коледжу запросили делегацію Сумського НАУ на святковий концерт, присячений Дню працівників сільського господарства та Дню студента.

Чудовими та яскравими номерами художньої самодіяльності вітали присутніх аматори сцени. З вітальним словом звернувся до працівників сільського господарства та студентів директор коледжу Федина Володимир Миколайович. Кращі працівники та студенти були нагороджені грамотами. Студентам нового набору вручили студентські квитки Павленко Юлія Миколаївна, Федина Володимир Миколайович, Ромасенко Тетяна Вікторівна та Білаш Віталій Миколайович як символ прийняття їх до студенської сім`ї коледжу.

А ще представників делегації Сумського НАУ чекав огляд матеріально-технічної бази коледжу. Викладачі кожної спеціальності презентували свої навчальні аудиторії, лабораторії та кабінети, навчально-методичні комплекси, електронні ресурси, власні електронні портфоліо.

Викладачі дисциплін ветеринарної медицини організували фіто-бар та пригощали учасників делегації лікувальними фіточаями.

Викладачі зоотехнологічних дисциплін приготували різноманітні йогурти з органічного молока, яке вироблене на нашій навчально-виробничій фермі. А про те, що наш молодий сад, посаджений студентами уже плодоносить, нагадали представникам делегації викладачі агрономічних дисциплін. Вони організували дегустацію різних сортів яблук та пригощали всіх бажаючих смачним узваром.

Студенти коледжу на чолі з радою студентського самоврядування запросили гостей ще на одне цікаве дійство: студентську вечірку «На крилах юності», яка розпочнеться о 18.00 годині в актовій залі коледжу. На всіх присутніх чекають цікаві ігри, конкурси, юморини, пригощення та святкова дискотека.

фото фото фото

фото фото фото

фото

 
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери