Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Дорогою трудових звитяг

До 100-річчя від дня народження випускниці навчального закладу 1966 року, Двічі Героя Соціалістичної Праці Савченко Марії Харитонівни, написано нарис "Дорогою трудових звитяг". Творчу роботу про знану випускницю коледжу написали:

В.М.Ткаченко, директор Маловисторопського коледжу імені П.С. Рибалка Сумського НАУ, котрий знав особисто героїню, багато часу спілкувався з нею, вони спільно проводили зустрічі зі студентами Маловисторопського сільськогосподарського технікуму, який свого часу закінчила М.Х. Савченко, разом були в складі делегацій Лебединського району на численних політичних і господарських форумах Сумської області і України у 1981-1992 роках.

Ю.І. Губа, викладач Маловисторопського коледжу імені П.С. Рибалка Сумського НАУ, виросла у родині випускників Маловисторопського радгоспу-технікуму імені П.С. Рибалка, які з великим піднесенням згадують про знану жінку України. Співавторка опрацювала багато інформації, зустрічалася з людьми, які свого часу жили і працювали поруч з М.Х. Савченко.

 

 
Відеодайджест

Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери