Сумський НАУ
Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Новини СНАУ

Rotary Club оплатить навчання 52 студентам СНАУ

Rotary Club оплатить навчання 52 студентам СНАУ

Детальніше...

 

Студентка СНАУ здобула стипендію Кабінету Міністрів України

Студентці Сумського НАУ Анастасії ЧМУТ було призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України на ІІ семестр 2023/24 навчального року.

Детальніше...

 

Сумський НАУ розширює діапазон послуг освіти для дорослих

Навчання протягом життя, постійна актуалізація знань та здобуття нових навичок уже стало звичною справою для будь-якого фахівця. Освіта дорослих набуває великого значення в розрізі сьогоденних викликів, що відкриває нові можливості для роботи, створює шляхи до навчання, впливає на мистецькі уподобання людей та будує нові соціальні мережі.

Детальніше...

 

Професор Альона Клочко на міжнародному форумі ООН: звернення до світової спільноти щодо порушень прав людини в Україні

Професор кафедри міжнародних відносин Сумського національного аграрного університету, доктор юридичних наук Альона Миколаївна Клочко, стала яскравим прикладом активної участі у міжнародних подіях, представляючи Україну на високому рівні. 2 квітня 2024 року вона мала надзвичайну можливість виступити в якості уповноваженої особи Міжнародної комісії юристів під час 55-ої сесії Ради з прав людини в ООН.

Детальніше...

 

СНАУ відчинив двері абітурієнтам

Який він – університет мрії? Яку спеціальність обрати? Коли подавати документи і складати вступні іспити? Як бути впевненому в успішності карʼєри за фахом? Ці питання тривожать чи не кожного вступника. Усі переживання змогли розвіяти співробітники Сумського НАУ під час Дня відкритих дверей, що відбувся 6 квітня.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Відеодайджест

Бібліотека коледжу
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери