Cписок абітурієнтів рекомендованих до зарахування за спеціальністю 5.11010101 "Ветеринарна медицина" (на основі повної загальної середньої освіти)

Детальніше...

 

Cписок абітурієнтів рекомендованих до зарахування за спеціальністю 5.09010201 "Виробництво і переробка продукції тваринництва" (на основі повної загальної середньої освіти)

Детальніше...

 

Cписок абітурієнтів рекомендованих до зарахування за спеціальністю 5.13010103 "Виробництво і переробка продукції рослинництва" (на основі повної загальної середньої освіти)

Детальніше...

 

Cписок абітурієнтів рекомендованих до зарахування спеціальність 211 "Ветеринарна медицина" (на основі базової загальної середньої освіти)

Детальніше...

 

Cписок абітурієнтів рекомендованих до зарахування за спеціальністю 204 "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва" (на основі базової загальної середньої освіти)

Детальніше...

 

Cписок абітурієнтів рекомендованих до зарахування за спеціальністю 201 "Агрономія" (на основі базової загальної середньої освіти)

 

Бюджет

Поза конкурсом

 

№ з/п ПІБ Конкурсний бал
1 Тіщенко Іван Анатолійович 4,032

За конкурсом


№ з/п ПІБ Конкурсний бал
1 Солодова Ірина Сергіївна 7,992
2 Савенко Арсен Володимирович 7,542
3 Поддячев Богдан Сергійович 6,669
4 Мірошніченко Андрій Олександрович 6,588
5 Дзюба Андрій Миколайович 6,345
6 Христенко Вікторія Андріївна 6,165
7 Маляр Дмитро Геннадійович 6,111
8 Янченко Олександр Валентинович 6,075
9 Кулінченко Каріна Юріївна 6,057
10 Палаженко Ніна Володимирівна 5,994
11 Коваленко Ярослав Юрійович 5,706
12 Харламов Дмитро Михайлович 5,643
13 Зоріна Оксана Тарасівна 5,598
14 Шелестюк Богдан Андрійович 5,589
15 Гупало Андрій Анатолійович 5,526
16 Звягін Владислав Сергійович 5,472
17 Олондарь Владислав Геннадійович 5,346
18 Бабенко Павло Вікторович 5,247
19 Рожкова Маргарита Олександрівна 5,184
20 Скиба Артем Юрійович 5,184
21 Куліченко Олена Олександрівна 5,13
22 Сепета Ольга Юріївна 5,085
23 Камчатний Михайло Вікторович 5,04
24 Мельник Дмитро Олексійович 5,022
25 Зоренко Аліна Вікторівна 4,806
26 Кумеда Роман Сергійович 4,608
27 Дем`яненко Володимир Володимирович 4,554
28 Бельмас Іван Юрійович 4,545
29 Макаров Володимир Миколайович 4,077
30 Шовкун Тетяна Олександрівна 4,077
31 Семенюта Ігор Миколайович 4,032
32 Харченко Марина Миколаївна 4,032
33 Сердюк Олексій Олександрович 4,005
34 Рудницька Галина Юріївна 3,987
35 Моісеєнко Дмитро Олегович 3,96
36 Горобець Оксана Миколаївна 3,96
 

Результати вступних випробувань абітурієнтів спеціальність 211 "Ветеринарна медицина"

Детальніше...

 

Результати вступних випробувань абітурієнтів спеціальність 201 "Агрономія"

Детальніше...

 

Результати вступних випробувань абітурієнтів спеціальність 204 "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва"

Детальніше...

 

Список абітурієнтів допущених до складання вступних фахових іспитів за спеціальністю 5.09010103 "Виробництво і переробка продукції рослинництва" (на основі диплому кваліфікованого робітника)

Детальніше...

 

Список абітурієнтів допущених до складання вступних іспитів за спеціальністю 204 "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва" (на основі базової середньої освіти 9 кл.)

Детальніше...

 

Список абітурієнтів допущених до складання вступних іспитів за спеціальністю 211 "Ветеринарна медицина" (на основі базової середньої освіти 9 кл.)

Детальніше...

 
Пошук по сайту
Календар
< липня 2016 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30 31
Погода
Агрометеопост коледжу
Банер
Публікації
Банер
Статистика
На даний момент 53 гостей на сайті
Користувачі : 33
Зміст : 436
Переглянути хіти змісту : 569292
Офіційні представництва
Банер
Банер
Мапа відвідувачів
Наші партнери