Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Технологічна практика студентів 4 курсу за спеціальністю 201 «Агрономія» в СТОВ «Інтер»

Осінь - традиційно гаряча пора для агронома. Ось так проходять осінню частину практики студенти 4 курсу, які навчаються за спеціальністю 201 "Агрономія" у одному з кращих господарств України - СТОВ "Інтер", м. Ічня Чернігівської області!

Дякуємо керівникам господарства за надану можливість нашим студентам вдосконалити практичні навички з фаху та високу оцінку навчальної діяльності закладу освіти.

Технологічна практика студентів 4 курсу за спеціальністю 201 «Агрономія» в СТОВ «Інтер», м. Ічня Чернігівської області

 

Вручення іменної стипендії голови Сумської ОВА

26 вересня 2023 року очільник Сумщини Володимир Артюх вручив кращим студентам, здобувачам освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти, щорічні іменні стипендії голови Сумської ОВА. Серед кращих студентів області - Бондаренко Вадим, студент 4 курсу, староста групи А-41, голова ради студентського самоврядування коледжу, який має відмінні успіхи в навчанні, є лауреатом обласних творчих конкурсів, незмінним учасником художньої самодіяльної творчості як коледжу, так і Миколаївської ОТГ та навчається за спеціальністю 201 "Агрономія".

Вручення іменної стипендії голови Сумської ОВА Вручення іменної стипендії голови Сумської ОВА Вручення іменної стипендії голови Сумської ОВА

 

Зустріч із ректором Сумського НАУ

Ректор Сумського НАУ Володимир ЛАДИКА разом з директором Володимиром ДОЦЕНКОМ та фахівцями ветеринарної медицини ВСП «Маловисторопський фаховий коледж імені П.С. Рибалка СНАУ» обговорили перспективи розвитку галузей молочного скотарства та свинарства. Перехід до новітніх технологій дозволить забезпечити ефективне підвищення рівня фахової підготовки висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців, адаптованих до виробничої та управлінської діяльності.

перспективи розвитку галузей молочного скотарства та свинарства в ВСП «Маловисторопський фаховий коледж імені П.С. Рибалка СНАУ» перспективи розвитку галузей молочного скотарства та свинарства в ВСП «Маловисторопський фаховий коледж імені П.С. Рибалка СНАУ»

 

Запрошуємо пройти опитування в рамках програми «Ти як?»

За ініціативи першої леді України Олени Зеленської створено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?», мета якої – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

Детальніше...

 

Стань воїном кіберфронту

Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «Мрія», що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

Детальніше...

 

Наказ "Про зарахування на навчання на 1 курс очної денної форми здобуття освіти за спеціальностями (спеціалізаціями) за кошти фізичних та/або юридичних осіб" на базі базової загальної середньої освіти (9 класів)

 

Наказ "Про зарахування на навчання на 1 курс очної денної форми здобуття освіти за спеціальностями (спеціалізаціями) за кошти державного (регіонального) бюджету" на базі базової загальної середньої освіти (9 класів)

 

Антинаркотична профілактика

10 точних фактів про наркотики

Скачати Інформаційні матеріали 10 точних фактів про наркотики

 

Грант на стипендію для студентів українських вузів від VinCheck.Me

Грант для студентів від VinCheck.Me

Команда VinCheck.Me радо оголошує про старт конкурсу для студентів українських вишів. За найкращу написану статтю учасник отримає грантову стипендію на навчання у розмірі 20000 гривень!

Суддівська колегія складається з співробітників та партнерів компанії.

Для того, щоб прийняти участь необхідно написати статтю відповідно до вимог на сторінці: https://vincheck.me/scholarship/ і надіслати її на елетронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Бажаємо успіхів кожному студенту. Слава Україні!

Особисто від себе хочу подякувати Вас за підтримку цих проектів. Ми віримо у молодь нашої країни та впевнені у реалізації їх потенціальну на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

З повагою Ілля Олійник, керівник проекту.

https://scholarship-foundation.net/

 

Інформаційні матеріали до Дня Української Державності

Інформаційні матеріали до Дня Української Державності

Скачати Тисячолітній спадок української державності - Український інститут національної пам’яті

Скачати Інформаційні матеріали до Дня Української Державності – 2023 Український інститут національної пам’яті

 

Рейтингові списки

Рейтинговий список від 26.07.2023 фаховий молодший бакалавр, денна, 201 Агрономія, 201 АГРО 1 курс, за кошти державного або регіонального замовлення


Рейтинговий список від 26.07.2023 фаховий молодший бакалавр, Денна, 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, 204 ТВАР 1 курс, за кошти державного або регіонального замовлення


Рейтинговий список від 26.07.2023 фаховий молодший бакалавр, Денна, 211 Ветеринарна медицина, 211 вет.мед. 9 кл, за кошти державного або регіонального замовлення

 

Запрошення на співбесіду з української мови та біології, спеціальність 211 "Ветеринарна медицина" денна форма навчання

ВСП "Маловисторопський фаховий коледж імені П.С.Рибалка СНАУ" приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.

Тема: Співбесіда з української мови та біології, спеціальність 211 "Ветеринарна медицина" денна форма навчання.

Дата та час: 19 липня 2023 10:00 AM Хельсинки

Подключитися до конференції Zoom
https://us05web.zoom.us/j/3281684456?pwd=R1pSYVYxS0N6WUtZUnBMck1Xbi9Pdz09

Ідентифікатор конференції: 328 168 4456

Код доступа: 5JPTSU

 
Більше статтей...
Відеодайджест

Пошук по сайту
Календар
< вересня 2023 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28 29 30  
Статистика
На даний момент 101 гостей на сайті
Користувачі : 102
Зміст : 621
Переглянути хіти змісту : 1123164
Мапа відвідувачів
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери