Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

День поля

Викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін та студенти коледжу прийняли активну участь в дні поля «Особливості збирання кукурудзи на зерно. Селекційні інновації компанії ЗААТБАУ ПРОБСТДОРФЕР», який відбувся 20.10.2021 року на дослідних полях Сумського НАУ. Студенти груп А-31, А-21, А-22 детально ознайомилися з демонстраційним показом гібридів кукурудзи компанії ЗААТБАУ ПРОБСТДОРФЕР, презентацією інноваційних рішень в системі точного землеробства, демонстраційному показі роботи зернозбиральних комбайнів різних виробників та особливостями використання БПЛА для внесення пестицидів на посівах польових культур.

фото

фото

фото

фото

 

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці!

З Днем захисників та захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці!

 

Спортивні змагання з волейболу

Детальніше...

 

Спорт - важлива складова освітнього процесу

Спорт є важливою складовою освітнього процесу і відіграє значну роль у формуванні вмінь та навичок майбутніх фахівців коледжу.

Детальніше...

 

Нагородження стипендіата

29 вересня Дмитро Олексійович Живицький відзначив стипендіями Голови облдержадміністрації кращих студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти Сумської області, серед них студент групи А-31 Зоренко Станіслав, який навчається за спеціальністю 201 «Агрономія». Губернатор вручив диплом та стипендію за високий рівень досягнень у навчанні та громадській діяльності.

Детальніше...

 

Заняття школи молодого педагога

Майже кожного року педагогічний колектив Маловисторопського фахового коледжу поповнюється молодими фахівцями. Тож, на початку навчального року при навчально- методичному кабінеті навчального закладу розпочала свою роботу «Школа професійної адаптації молодого викладача», кожне заняття якої сприяє засвоєнню молодими фахівцями основ педагогічної майстерності та досконалому володінню технологіями надання фундаментальних знань своїм студентам. Педагогічна молодь формує свій новий стиль роботи, враховуючи рух часу та його специфіку.

Велику роль в ефективності роботи школи професійної адаптації молодого викладача відіграє співпраця та обмін досвідом молодих та досвідчених педагогів. На перше заняття, яке відбулося 16 вересня, були запрошені – практичний психолог коледжу, Михайлик В.О. Вона розповіла молодим колегам про роль викладача в забезпеченні сприятливого психолого – педагогічного мікроклімату на занятті. Також досвідом ведення та оформлення навчально – методичної документації поділилися високопрофесійні педагоги – Ващенко Л.Д. та Савченко Н.С..

В невимушеній доброзичливій атмосфері, за філіжанкою чаю, колеги підняли та обговорили багато актуальних питань, розглянули педагогічні ситуації та, і взагалі, отримали задоволення від спілкування та спільної роботи.

Нашій творчій молоді /Солодовій І.С., Косяченку В.М., Карпенко Л.В., Гаращенко О.О., Ковалівській А.А, Обєщик А.В./ бажаємо не втрачати прагнення до знань та професійного вдосконалення, щирого захоплення педагогічною справою та результатами своєї роботи!!!!

Завідувач навчально-методичним кабінетом - Ю Савенко.

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

 

Зустріч з ректором

06.09.2021 р. на зустріч з колективом коледжу та студентами прибув ректор СНАУ, академік НААН України, доктор сільськогосподарських наук, професор Володимир Іванович Ладика.

В читальній залі ректор провів зустріч зі студентами коледжу, викладачами,працівниками виробничого та господарського підрозділів,на якій глибоко та змістовно розкрив досягнення Сумського НАУ, участь в міжнародних проєктах, грантову діяльність.

Ректор висвітлив перспективи щодо подальшої співпраці університету та коледжу, відповів на запитання працівників та студентів, запросив випускні групи відвідати СНАУ та ознайомитися з його навчальною базою. Наголосив, що викладачі університету можуть допомогти у підготовці студентів коледжу до ЗНО в онлайн зустрічах.

Володимир Іванович подякував за роботу директора коледжу Володимира Доценка та вручив грамоту за сумлінне та якісне виконання службових обов’язків під час проведення вступної компанії 2021 року,організацію прийому студентів на навчання, забезпечення виконання плану набору. Грамотами за високі досягнення у профорієнтаційній роботі були відзначені голова приймальної комісії Ольга Опімах, викладач Юлія Губа, студент Сергій Гончаренко.

Колектив коледжу вдячний Володимиру Ладиці за високу довіру,допомогу та підтримку нашого навчального закладу.

фото

фото

фото

фото

фото

фото

 

День знань

День знань – це єдине свято, яке однозначно є загальним для всіх і особистим для кожного. Це свято є актуальним і урочистим, воно наповнене приємними словами та щирими посмішками.

1 вересня у Маловисторопському фаховому коледжі імені П.С. Рибалка СНАУ відбулась урочиста лінійка з нагоди початку нового навчального року.

Захід відкрили акапельно виконаним державним гімном. Вітальну промову висловив директор коледжу Володимир Доценко та вручив викладачам грамоти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за сумлінну працю та високі досягення на педагогічній ниві.

Яскравою ходою крокували першокурсники. Кращі студенти коледжу поклали квіти для вшанування пам’яті борцям за волю і незалежність України,до меморіалу загиблим воїнам у Другій світовій війні, до бронзового погруддя маршала Бронетанкових військ П.С.Рибалка та меморіальної дошки випускниці коледжу М.Х.Савченко.

Із молитвою та зі словом Божого благословення до всіх присутніх звернувся настоятель храму Архангела Михаїла отець Олександр.

Справжньою окрасою свята стали виступи викладачів та студентів коледжу.

На завершення свята, за традицією, прозвучав перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року.

Куратори академічних груп провели зі студентами виховні години на тему « 30 років Незалежності України».

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

 

Рішення про зміну тарифу на воду!

фото

фото

 

Іловайськ 2014

Під час Іловайського котла загинули 366 військових, ще 429 — дістали поранення різного ступеня, а близько 300 — потрапили у полон

29 серпня – сьома річниця початку виходу українських військових з Іловайського котла Донецької області.

Бої за Іловайськ тривали з 6 серпня по 3 вересня 2014 року.

Іловайський котел — епізод війни на сході України у другій половині серпня 2014 року, в ході якого розгорнулися запеклі бойові дії між українськими Збройними силами та підрозділами МВС з одного боку, та збройними формуванням терористичної організації ДНР — з іншого. Характер боїв визначався стратегічним значенням Іловайська, який розташовується в 25 км на схід від Донецька — перехід Іловайська під контроль Збройних сил України дозволив би відрізати постачання зброї та бойовиків до Донецька та звільнення міста в перспективі.

Адже це ще не кінець. Невідомо, скільки ще загине синів України, скільки пролєється материнських сліз… З вірою в перемогу йдуть в цей котел війни нові батальйони, з надією на швидкий мир, ми їх проводжаємо зі сльозами на очах. Тисячі добровольців пішли служити в українську армію, сотні мільйонів гривень пожертвували на їх потреби ті, хто служити не може, рівень патріотизму в країні зашкалює, навіть у звільнених містах Донбасу все частіше чутно «Слава Україні!». Кажуть, саме так будується справжня нація.

фото

фото

фото

 

День Незалежності України

У межах відзначення 30-річчя незалежності України у Маловисторопському фаховому коледжі імені П.С. Рибалка СНАУ відбулися урочисті заходи з нагоди ювілею держави. Всі вони об’єднані слоганами «Ти у мене єдина», який символізує бачення незалежності України як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь.

Яскравими барвами синьо-жовтих кольорів та державною символікою вигравав ганок коледжу. З вітальним словом звернувся директор коледжу Володимир Доценко, який наголосив про становлення України як держави. Історичну довідку і сценарій заходу надала і провела викладач історії Анна Об’єщик. Концертну програму підготував Василь Антонченко. Чудові українські пісні лунали у виконанні викладачів коледжу Миколи Савчченка, Вікторії Михайлик та Ірини Солодової. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих за свободу і незалежність країни та здійснили урочисту ходу та покладання квітів до пам’ятного Знаку.

Завершився захід фотографуванням колективу біля фотозони «З Днем Незалежності України!». Тож нехай минуле вселяє у нас мудрість, а майбутнє – надихає на добрі справи та розвиток. Пишаємося тим, що ми народилися і живемо у красивій, незалежній державі на безкрайніх родючих просторах, поряд з чуйними, мужніми та веселими людьми!

З Днем народження рідна держава, З Днем Незалежності!

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

 

Вітання з днем державного прапора і Днем незалежності України.

Шановні викладачі, співробітники, студенти та батьки!

Щиро вітаю Вас з Днем державного прапора і Днем незалежності України.

Зичу Вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення та починання в ім’я соборної незалежної України та її майбутніх поколінь, надійної запоруки добробуту і щасливого життя українського народу.

З повагою, директор Володимир Доценко.

фото

 
Відеодайджест

Пошук по сайту
Календар
< жовтня 2021 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30 31
Статистика
На даний момент 39 гостей на сайті
Користувачі : 102
Зміст : 542
Переглянути хіти змісту : 639720
Мапа відвідувачів
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери