Практичне навчання
Практичне навчання студентів коледжу є важливою складовою навчально-виховного процесу і мета його – закріпити і поглибити знання, отримані в процесі теоретичної підготовки, сформувати у студентів необхідні уміння і навички зі спеціальності, розвивати організаторські здібності для відкриття власної справи та трудової діяльності.
За змістом і метою практика в коледжі поділяється на навчальну, технологічну і професійну.
Під час навчальної практики студенти ознайомлюються із особливостями майбутньої спеціальності, отримують необхідні уміння і навички з навчальних дисциплін. Для проведення таких практик в коледжі обладнано 47 кабінетів і лабораторії, в повному обсязі використовується, колекційно-дослідне поле, автотрактородром, навчально-виробнича майстерня, навчально-виробнича ферма, клініка ветеринарної медицини, 396,1 га земельних угідь, проводяться екскурсії в сучасні сільськогосподарські та переробні підприємства регіону.
В коледжі студенти отримують ряд робітничих професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Технік штучного осіменіння сільськогосподарських тварин і птиці», «Оператор комп’ютерного набору», «Квітникар-озеленювач».
Студенти коледжу проходять практичну підготовку в регіональних навчально-практичних центрах, де знайомляться з сучасною вітчизняною сільськогосподарською технікою та оволодівають навичками практичного управління зарубіжною технікою фірм «Джон-Дір», «Клаас», «Кейс», після чого отримують посвідчення на право управління цією технікою.
Важливе місце в підготовці спеціалістів відведено технологічній та виробничій практиці, яку студенти проходять у кращих сільськогосподарських та переробних підприємствах різних форм власності, з якими укладено відповідні угоди.
При визначенні місць проходження виробничої практики враховуються перспективи майбутнього працевлаштування студентів.
Разом з університетом у коледжі, для бажаючих студентів, організовується проходження виробничих практик за кордоном. Це дає можливість студентам набути практичний досвід роботи у аграрному секторі країн Європейського Союзу.
Випускники коледжу підготовлені для роботи в агропромисловому виробництві. Їх знання, уміння і навички відповідають сучасним вимогам щодо розвитку сільськогосподарського виробництва та ринку праці.
Оновлено 12 квітня 2016 року