Сумський НАУ
Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Відвідування Музею українського костюма

21 лютого викладачі коледжу на чолі з директором В.М. Фединою відвідали Науково-методичний центр «Агроосвіта», провели робочі зустрічі з заступником директора установи Т.П.Дудник та методистами: О.В. Вишневською, Н.Г. Лихогод, Т.О. Ольховик.

Під час відвідування Музею українського костюма та української писанки ми всі були приємно вражені від побаченого. Проходивши по його залах, відчували як дух часів, що пішли, наповнює тебе, тут можна годинами розглядати дивовижні експонати.

Червоною ниткою виражено як глибоко вивчені мотиви, специфіка вишивки кольорів, відтворені в нових матеріалах, які складають уяву про український національний костюм від сивої давнини і протягом усього існування людства. Тут продемонстровано високий мистецький рівень, емоційну насиченість. Де яскраво відображено світогляд, естетичні уподобання, саму психологію українського народу.

В музеї представлено народне вбрання різних історико-етнографічних регіонів України, яка це краса, це надзвичайно захоплюючі хвилини.

Ми всі, відвідувачі, виражаємо дяку І.О. Степановій за змістовно проведену екскурсію, де переконливо і наглядово підкреслено, що в одязі втілюється потяг особистості до прекрасного, її художньо-естетичні погляди й смаки, що робить його вагомою частиною мистецтва, адже це самобутнє явище займає визначне місце не тільки в національній, а й у європейській та загалом світовій культурі.

Н. Савченко

фото фото фото

 
Відеодайджест

Бібліотека коледжу
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери