Сумський НАУ
Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Агропромислова виставка

Свою аграрну весну викладачі коледжу розпочали відвідавши 22.02.2018 року міжнародні агропромислові виставки: інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології», ефективного тваринництва та птахівництва «AgroAnimalShow», а також промислового овочівництва, садівництва та виноградарства «Фрукти. Овочі. Логістика», що проходили у Міжнародному виставковому центрі м.Києва.

Цьогорічна виставка вразила своїми масштабами, адже в ній прийняли участь понад 500 провідних компаній, в тому числі 150 іноземних, більш 20 країн учасниць, 7 національних експозицій Австрії, Великої Британії,Данії, Нідерландів, Німеччини, Франції та Чехії, більш 1000 брендів.

В рамках виставки «Зернові технології» було представлено: обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів,обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, насіннєвий матеріал,добрива, засоби захисту рослин, ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції;в рамках виставки «AgroAnimalShow» викладачі ознайомились з технікою та обладнанням, будівництвом тваринницьких комплексів, кормами, ветеринарними препаратами, засобами діагностики, генетичним матеріалом, технологією утилізації відходів, технікою та обладнанням для утримання та годування тварин, новітніми науково- технічними розробками від профільних інститутів;виставка «Фрукти. Овочі Логістика»знайомила відвідувачів з різноманіттям насіннєвого матеріалу, новими колекціями сортів і гібридів овочевих культур, сільськогосподарською технікою, обладнанням для крапельного зрошення, фертігацією, транспортуванням, зберіганням та пакуванням продукції.

фото

фото

 
Відеодайджест

Бібліотека коледжу
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери