Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

21 вересня на ганку коледжу відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня миру, найвищу цінність якого відчуває кожна українська родина. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існуванні, за право жити у власній державі триває боротьба на Сході країни.

Тематична фотозона у фойє, створена головою циклової комісії ветеринарних дисциплін Ларисою Ващенко та групою В – 21, святково прибраний ганок зусиллями викладачів ветеринарних дисциплін Людмилою Калініченко, Ігорем Шейчиним, Анною Ковалівською та групою В-41, додали родзинки святковому дійству.
Напередодні свята був проведений конкурс плакатів «Я –за мир в Україні» та акція «Я обираю Мир». Студенти на паперових долоньках написали свої побажання та прикріпили їх на плакати.
Під час урочистостей , які підготувала та провела викладач історії Анна Об`єщик, присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували полеглих борців за волю і мир у нашій державі. З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Володимир Доценко, який разом зі студентами випустив у небо голубів – символ миру у всьому світі.
Учасники заходу звернулися до Господа з молитвою: «Хай буде мир на всій Землі!» та утворили живу фігуру «Голуб Миру» під керівництвом Валентини Воскобойник.
Міжнародний день Миру надає можливість привернути увагу молоді до питань важливості миру і принципів гуманності свободи, добра та поваги.

фото фото фото

фото фото фото Більше фото на офіційній сторінці фейсбук

 
Відеодайджест

Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери