Правила прийому
Дистанційний вступ
Банер
Історія коледжу
Банер
Наша гордість
Банер

Вакантні посади в «Маловисторопський коледж імені П.С. Рибалка СНАУ»

Станом на 23.11.2023 в коледжі є вакантні посади:

 • Бухгалтер
 • Соціальний педагог
 • Юрист

Надсилайте свої резюме на електронну пошту коледжу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Контактний телефон ст. інспектор з кадрів Наталія СУХОВІЙ 0957175038

 

СНАУ – це ВАУ

Сумський національний аграрний університет – твій ВАУ з першого погляду!

Лідер серед закладів вищої освіти з аграрним напрямком пропонує тобі 30 найактуальніших спеціальностей на 8 факультетах. З дипломом СНАУ тобі точно відкриється світ безкінечних професійних можливостей!

А ще тут неймовірно красива територія, затишні гуртожитки та безліч магазинів поряд!

Дивись крутий промо ролик про СНАУ на офіційній сторінці в Ютуб https://www.youtube.com/@SNAU_official або за посиланням: https://youtu.be/At6fSM_S-Us?si=Ru2Wkw-GWqNFhSUN .

 

День працівників сільського господарства

 

Соціальна програма від Scholarship 2023 - 2024

Пропонуємо всім охочим взяти участь у конкурсі від Scholarship та отримати грошовий приз, яким можна компенсувати витрати на здобуття освіти. Напрямок (спеціальність) не має значення: нагорода видається найталановитішим студентам, яких обере компетентне журі.

Докладніше про програму

Scholarship — міжнародний проект, який полягає у наданні безоплатної матеріальної допомоги амбітним студентам.

Гроші йдуть на оплату навчання за контрактом. Призи передбачені за 1-ше, 2-ге та 3-тє місце, кошти перераховуються на розрахунковий рахунок навчального закладу. Особисто до рук винагорода не видається.

Проект Scholarship вже пройшов випробування у багатьох країнах та показав відмінні результати. Головна мета програми – виявлення талановитих та перспективних молодих фахівців. Надалі вони можуть потрапити на стажування або стати співробітниками великих компаній, що розвиваються.

Хто може брати участь у програмі Scholarship від Art-Trade?

Взяти участь у конкурсі можуть студенти 1-5 курсів, які навчаються на контрактній основі. Форма навчання не має значення, вона може бути денною, вечірньою чи заочною. Учасники повинні мати українське громадянство та здобувати освіту в будь-яких ВНЗ України.

Що потрібно робити?

Щоб взяти участь у проекті, потрібно написати статтю українською мовою. Вимоги до тексту:

 1. Стаття має бути написана за однією з тем, запропонованих нашим сайтом. Список тем наведено нижче.
 2. Обсяг – не менше 5000 знаків.
 3. У роботі можна використовувати інфографіку: таблиці, діаграми, картинки, фотографії та ін.
 4. Матеріал має бути цікавим, корисним, актуальним, мати практичне застосування. Потрібно повністю розкрити тему, навести приклади, за необхідності додати результати досліджень.
 5. До участі у конкурсі допускаються лише унікальні роботи. Вони перевірятимуться сервісами антиплагіату.

Важливо! Написану для програми Scholarship не можна використовувати (цілком або частково) для участі в інших конкурсах або публікації в соцмережах, на форумах та різних ресурсах.

Доступні ще 6 номінацій:

 • 25 000 грн. - https://art-trade.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )
 • 30 000 грн. - https://kes.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )
 • 30 000 грн. - https://belsta.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )
 • 100 000 грн. - https://seoquick.com.ua/ua/scholarship-ua/ ( запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )
 • 9 500 грн. - https://rental-power.com.ua/ua/sotsialnyj-proekt-scholarship-dlja-studentov-razdaem-granty-na-obuchenie/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )
 • 100 000 грн. - https://trading.biz/ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Ці програми доступні протягом 1 року, вони дають можливість випускникам шкіл та студентам отримати грант на оплату навчання. Також відгуки від учасників ви можете переглянути за посиланням https://seoquick.com.ua/ua/scholarship/ .

 

Конкурс для студентів “Майбутнє України в наших руках”

Майбутнє України в наших руках

Оголошено конкурс для студентів України “Майбутнє України в наших руках”

Мета конкурсу: підготувати молодих людей до відповідальної роботи з відновлення та розвитку держави, спонукати молодь до патріотизму та нагадати що саме від них залежить майбутнє країни.

Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень! Щоб взяти участь у конкурсі необхідно написати статтю на тему: “Моя країна в моїх руках” та відправити організаторам.

Терміни та порядок проведення конкурсу:

28.08.2023 – початок грантового конкурсу;

27.11.2023 – крайній день прийому конкурсних робіт;

22.12.2023 – оголошення переможця;

22.12.2023 – 29.12.2023 – нагородження переможця.

Деталі конкурсу та зміни відображені на сторінці: https://www.prointernet.in.ua/scholarship

 

Грант для студентів коледжу (соціальна програма Scholarship)

фото

Студенти вашого коледжу можуть взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших!

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкриті ще 2 номінації:

17 500 грн. - https://www.lumident.kiev.ua/ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

30 000 грн. - https://autoclav.com.ua/ua/scholarship/ (для того, щоб отримати відповідь на запитання або надіслати роботу потрібно заповнити анкету на сайті програми)

Участь повністю безкоштовна.

 

Чат-бот для психологічної підтримки підлітків https://happymind.help/teen

В Україні запрацював чат-бот для психологічної підтримки підлітків:

чат-бот для психологічної підтримки підлітків

https://happymind.help/teen

Детальніше...

 

Технологічна практика студентів 4 курсу за спеціальністю 201 «Агрономія» в СТОВ «Інтер»

Осінь - традиційно гаряча пора для агронома. Ось так проходять осінню частину практики студенти 4 курсу, які навчаються за спеціальністю 201 "Агрономія" у одному з кращих господарств України - СТОВ "Інтер", м. Ічня Чернігівської області!

Дякуємо керівникам господарства за надану можливість нашим студентам вдосконалити практичні навички з фаху та високу оцінку навчальної діяльності закладу освіти.

Технологічна практика студентів 4 курсу за спеціальністю 201 «Агрономія» в СТОВ «Інтер», м. Ічня Чернігівської області

 

Вручення іменної стипендії голови Сумської ОВА

26 вересня 2023 року очільник Сумщини Володимир Артюх вручив кращим студентам, здобувачам освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти, щорічні іменні стипендії голови Сумської ОВА. Серед кращих студентів області - Бондаренко Вадим, студент 4 курсу, староста групи А-41, голова ради студентського самоврядування коледжу, який має відмінні успіхи в навчанні, є лауреатом обласних творчих конкурсів, незмінним учасником художньої самодіяльної творчості як коледжу, так і Миколаївської ОТГ та навчається за спеціальністю 201 "Агрономія".

Вручення іменної стипендії голови Сумської ОВА Вручення іменної стипендії голови Сумської ОВА Вручення іменної стипендії голови Сумської ОВА

 

Зустріч із ректором Сумського НАУ

Ректор Сумського НАУ Володимир ЛАДИКА разом з директором Володимиром ДОЦЕНКОМ та фахівцями ветеринарної медицини ВСП «Маловисторопський фаховий коледж імені П.С. Рибалка СНАУ» обговорили перспективи розвитку галузей молочного скотарства та свинарства. Перехід до новітніх технологій дозволить забезпечити ефективне підвищення рівня фахової підготовки висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців, адаптованих до виробничої та управлінської діяльності.

перспективи розвитку галузей молочного скотарства та свинарства в ВСП «Маловисторопський фаховий коледж імені П.С. Рибалка СНАУ» перспективи розвитку галузей молочного скотарства та свинарства в ВСП «Маловисторопський фаховий коледж імені П.С. Рибалка СНАУ»

 

Запрошуємо пройти опитування в рамках програми «Ти як?»

За ініціативи першої леді України Олени Зеленської створено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?», мета якої – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

Детальніше...

 

Стань воїном кіберфронту

Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «Мрія», що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Відеодайджест

Пошук по сайту
Календар
< серпня 2023 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Статистика
На даний момент 221 гостей на сайті
Користувачі : 102
Зміст : 629
Переглянути хіти змісту : 1195513
Мапа відвідувачів
Офіційні представництва
Банер
Банер
Наші партнери