Вибори ректора СНАУ
Проблематика тероризму
Новорічна корпоративна вечірка 2019
Новорічна корпоративна вечірка – це час для відпочинку та чудес. Усі з нетерпінням чекають свята, адже вечірка у неформальній атмосфері підбадьорить дух колективу, допоможе колегам пізнати краще один одного та воз`єднає колектив за весело проведеним часом разом.
Саме таке свято відбулося 28 грудня 2019 року в Маловисторопському коледжу імені П.С.Рибалка Сумського НАУ за ініціативи адміністрації коледжу та профспілкового комітету.
![фото](http://agrocollege.sumy.ua/images/snau_img/2020/profspilka/nov_rik/th/nov_rikth_001.jpg)
![фото](http://agrocollege.sumy.ua/images/snau_img/2020/profspilka/nov_rik/th/nov_rikth_002.jpg)
![фото](http://agrocollege.sumy.ua/images/snau_img/2020/profspilka/nov_rik/th/nov_rikth_003.jpg)
Відеодайджест
Освітній процес
Репозитарій