Вибори ректора СНАУ
Проблематика тероризму
Активна участь у роботі "школи молодого
12 лютого молоді викладачі коледжу відвідали заняття з математики у досвідченої колеги, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, методиста Савченко Ніни Свиридонівни.
З великим задоволенням фахівці - початківці ознайомилися з інноваційними методами роботи на занятті, особливостями мотивації студентів до навчання та підтримання їхньої уваги та активності протягом навчального часу.
Дякуємо Ніні Свиридонівні за поради та активну участь у роботі "школи молодого викладача".
![фото](http://agrocollege.sumy.ua/images/snau_img/2020/mol_vykl/th/mol_vyklth_001.jpg)
![фото](http://agrocollege.sumy.ua/images/snau_img/2020/mol_vykl/th/mol_vyklth_002.jpg)
![фото](http://agrocollege.sumy.ua/images/snau_img/2020/mol_vykl/th/mol_vyklth_003.jpg)
Відеодайджест
Освітній процес
Репозитарій