Вибори ректора СНАУ
Проблематика тероризму
Ми пам`ятаємо
Саме сьогодні 20 лютого вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. В цей день, рівно чотири роки тому, у Києві загинуло 67 людей, яких підступно вбивали, не даючи жодного шансу. Сотня історій, сотня людських життів, сотня нових зірочок на українському небосхилі, сотня героїв!
На ганку коледжу пройшов мітинг-скорботи. Викладачі, студенти, працівники коледжу та Маловисторопської сільської ради схилили низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття та поклали квіти до Пам`ятного знака «Борцям за волю та незалежність України».
![фото](http://agrocollege.sumy.ua/images/snau_img/2018/hoda/th/hodath_0011.jpg)
Відеодайджест
Пошук по сайту
Освітній процес
Статистика
На даний момент 1425 гостей на сайті
Репозитарій
Користувачі : 103
Зміст : 712
Переглянути хіти змісту : 1603148
Зміст : 712
Переглянути хіти змісту : 1603148
Мапа відвідувачів